Bez zdrowia życie nie jest życiem, życie nie jest do wyżycia.

François Rabelais

Nasza poradnia świadczy wysokiej jakości usługi w ramach kontraktu z

Indywidualna opieka domowa

O nas

WENTI-MED to placówka medyczna która realizuje świadczenia medyczne w oparciu o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia z zakresu fizjoterapii w warunkach domowych i wentylacji mechanicznej w warunkach domowych na terenie woj. podkarpackiego. Realizujemy również prywatne świadczenia z zakresu fizjoterapii w warunkach domowych.

W ramach WENTI-MED zapewniamy indywidualną, całodobową opiekę domową w oparciu o stworzony przez specjalistów precyzyjny plan zabiegów. Bazując na wieloletnim doświadczeniu naszych zespołów specjalistów i dostępie do profesjonalnego sprzętu pracujemy dla dobra pacjentów wymagających opieki.

NZOZ WENTI-MED od 01.07.2014r. realizuje kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie Fizjoterapii domowej. Zapewniamy bezpłatne świadczenia w ramach kontraktu z NFZ realizowane przez doświadczonych fizjoterapeutów pracujących na nowoczesnym sprzęcie.

Od grudnia 2014r. wybiegając naprzeciw potrzebom naszych pacjentów zabiegi fizjoterapii realizujemy w ramach wizyt prywatnych czego dużą zaletą jest krótki czas oczekiwania na zabiegi, pacjenci praktycznie przyjmowani są na bieżąco.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Naszym wspólnym celem jest polepszenie zdrowia naszych pacjentów, które jest najcenniejsze dla nas wszystkich.